Дизайн

Сучасний Стиль В Інтер’єрі, Сучасний Дизайн Квартир, Інтер’єр В Сучасному Стилі Фото

By June 9, 2020June 17th, 2022No Comments

Наприклад, модне рішення – кухня білого кольору. Проте кому такий підхід не подобається – спокійно замовляйте кухню іншого кольору. Крім того, модні дизайнери закликають відмовитися на кухні від верхніх шафок, звільнивши простір під полиці чи картинки. Хоча саме в стилі мінімалізм ми бачимо рівні ряди верхніх та нижніх шафок, завдяки яким є можливість сховати все необхідне, звільнивши тим самим простір.

  • Використовуються різноманітні сучасні світильники, софіти, сходові стрічки – все, що гармонійно вписується в модерністський інтер’єр, відповідаючи критеріям розглянутого стилю.
  • ТзОВ “Сучасний Дизайн”є представником в Україні групи компаній виробників матеріалів та фурнітури для виробництва меблів.
  • У нашому виконанні інтер’єр в сучасному стилі – комфортне і затишне приміщення, в якому знайдеться місце для зони відпочинку і роботи.
  • Санвузол у квартирі оформлений окремо від ванної кімнати.

Великі місткі шафи, кутові душові кабіни, навісні полички – основний набір для невеликих кімнат, що забезпечить практичність і функціональність під час використання. Така квартира точно стане рідним домом її мешканців. Адже сам інтер’єр допомагає віднайти той жаданий спокій та насолоду, які так важко відшукати у сучасному світі. Санвузол у квартирі оформлений окремо від ванної кімнати. Тут достатньо простору та дещо переважають холодні тони.

Яким Був Прибуток Компанії Тзов” Сучасний Дизайн” У 2020 Році?

Натуральний мармур є одним з тих матеріалів, які міцно увійшли в модні тенденції цього десятиліття. У найближчі роки його присутність, а також плитки, яка імітує мармур, в аранжуваннях буде тільки набирати обертів. А ще в моду входить використання в одному інтер’єрі або навіть в одній зоні (підлога / стіни / фартух) декількох порід мармуру. У наші дні існує мода на ті чи інші дизайнерські рішення, але ми може лише радити, жодним чином не нав’язуючи вчиняти аналогічно.

сучасний дизайн

Вітальня квартири є зразком справжньої циклічної гармонії. Лиш погляньте – все плавно переходить з одного стану в інший. Спокійніші темні тони рослинної зони, дивану та стіни органічно перепливають у коричневі відтінки підлоги, столика та панелей. В іншій частині кімнати гра продовжується – тут гармонійно перемагає білий на чолі із розписаним комодом.

Як Підібрати Меблі В Сучасний Інтер’єр Квартири?

Штори можуть бути трендових кольорів — синій, жовтий або колір оливи. Що стосується матеріалу сучасних штор, дизайнери пропонують велику різноманітність — бавовна, flerdoranj шовк, коттон. Багато хто віддає перевагу залишити підлогу без килимового покриття, але для затишку не зайвим буде додати стильний дизайнерський килим.

На цьому тлі цікаво контрастує дзеркало, яке підсвічується, створюючи містичний ефект вогню. Настільки ніжно продуманий інтер’єр не може не перехоплювати подих. Вільність у просторі, плавність переходу тонів, грайливі деталі – тут просто хочеться обняти свою половинку і віддатися хвилям спокою, які панують у квартирі. Компанію було створено у 1998 році на вимогу часу, коли зріс попит на якісні матеріали та комплектуючі для виготовлення меблів. Наша дизайн студія вже не один рік створює дизайни мрії для своїх клієнтів і ми готові допомогти Вам у створенні свого власного затишного та зручного простору.